ZST

Biegacze przejałowi ZST najlepsi w Tarnowie

4 października 2017 r. na obiektach sportowych Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się mistrzostwa Tarnowa w sztafetowych biegach przełajowych. Sportowcy naszej szkoły zaliczyli świetny występ. Po zaciętej walce zdobyli złote medale i tytuł najlepszej drużyny w Tarnowie. W pokonanym polu zostawili IV LO ( drugie miejsce ) i ZSME ( trzecie miejsce ) oraz 8 innych szkół. Cieszymy się z tego wyniku, bo przez ostatnich kilka lat rokrocznie zdobywaliśmy tytuły v-ce mistrzowskie.
Naszą szkołę reprezentowali:

  • Jewuła Mateusz, Piękoś Dawid – obaj 4 Ib
  • Muniga Jakub – 4 N
  • Baradziej Szymon – 4 E
  • Gołąb Tomasz – 4 E
  • Zająć Mateusz, Wardzała Dominik – obaj 2 N
  • Baradziej Dominik – 2E
  • Gębala Michał – 1 E
  • Rogóż Wiktor – 1 Ia oraz
  • Wajs Adrian, Twardzik Adrian, Gondek Kacper i Gurgul Miłosz

Gratulujemy naszym biegaczom i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzących zawodach.
Opiekunem grupy naszych biegaczy jest p. Tomasz Kijowski.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]