Brązowa Tarcza dla Technikum nr 1

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że w kolejnej, 25. edycji Rankingu Liceów i Techników Perspektyw, nasza szkoła zdobyła Brązową Tarczę. Oznacza to, że Technikum nr 1 znalazło się w gronie 500 najlepszych techników w Polsce. Przy tworzeniu rankingu brane są pod uwagę następujące kryteria: sukcesy w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Należy podkreślić, że nasza szkoła wyjątkowo dobrze zaprezentowała się w kategorii: wyniki matury, co pozwoliło nam uplasować się na drugim miejscu wśród tarnowskich techników. Cieszymy się z tego sukcesu i jednocześnie gratulujemy Technikum nr 4 (ZSM-E), Technikum nr 3 (ZSE-G) i Technikum nr 7 ( ZSB), które także znalazły się na liście najlepszych szkół w Polsce.

Link do rankingu