ZST

Budujemy z gimnazjalistami budki dla nietoperzy!

ZST budynekW ramach Dni Otwartych w Zespole Szkół Technicznych członkowie Szkolnego Koła Ekologicznego (Dominika Sacha, Paulina Mleczko kl. II TACH/M, Marek Kmieć kl. III TIN, Wojciech Kubisztal, Sergiusz Rostek kl. III TM) uczyli gimnazjalistów jak montować budki dla nietoperzy, z wcześniej przygotowanych elementów przez Marka Kozioła z klasy IV TEAP. Ponadto prezentowali ozdobne jajka wielkanocne wykonane z ekologicznych materiałów. Pisanki będą częścią prezentów dla Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Tarnowie – Mościcach… 

     Członkowie naszego koła – jak większość uczniów ZST – wspierają akcje charytatywne. Szczególne podziękowania składamy osobom, które przyczyniły się do przygotowania stoiska i przeprowadzenia akcji: Dianie Nowickiej – kl. I F, Patrycji Ozga i Grzegorzowi Postawie z kl. I A.

                                                      Organizatorzy: Agnieszka Respondek i Anna Fronc.