ZST

3 kwietnia 2014 r.

_mg_7371_editedCzwartek 03 kwietnia był kolejnym dniem stażu zawodowego.
Elektronicy kontynuowali zadania z dnia poprzedniego, pracując na tych samych stanowiskach. Podobnie było w przypadku elektryków, gdyż grupy kończyły swoje zadania z poprzedniego dnia; stażyści dokonywali także instalacji systemu wentylacyjnego.
Popołudnie spędziliśmy bardzo aktywnie. Najpierw odwiedziliśmy ZOO w Veszprem, pięknie położone przy lesie i na wzgórzu, następnie odbyliśmy spacer prze las zatrzymując się na placach zabaw oraz przy wieżach widokowych… I tak po trzygodzinnym marszu dotarliśmy na znane nam już wzgórze zamkowe, a następnie przeszliśmy do pensjonatu, gdzie czekali już na nas specjalni goście z Polski – Pan Dyrektor Krzysztof Kołaciński oraz Pan Wicedyrektor Aleksander Łopata-Bernacki, którzy przyjechali z wizytą monitorującą. Zanim zasiedliśmy do wspólnej kolacji, opowiedzieliśmy o naszych wrażeniach z pobytu, szczególnie o pracy w firmach, gdyż było to dla nas zupełnie nowe doświadczenie, a zarazem duże wyzwanie, któremu staraliśmy się podołać jak najlepiej.

Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie