ZST

Dni Otwarte w PWSZ

InformacjeW dniu 4.03.16 na terenie PWSZ odbyła się gra terenowa w ramach Dni Otwartych Uczelni. Z naszej szkoły wzięły udział dwie klasy: III A pod opieką p. Katarzyny Pokorny i III I B pod opieką p. Alicji Skazy. Klasy były reprezentowane przez 3- osobowe zespoły, które miały do wykonania 18 zadań w określonym czasie. Zadania były zróżnicowane pod względem tematyki i stopnia trudności. Były to m.in. gra w bule, wspinaczka na ściance na czas, wykonanie orgiami, ułożenie puzzli,..połączenie zespołów Bundesligi z odpowiednimi miastami, sterowanie pojazdem po wyznaczonej trasie. W poszczególnych instytutach uczniowie odpowiadali na pytania związane z konkretną dziedziną (Instytut Chemii, Fizjoterapii, Pielęgniarstwa, Matematyki, Informatyki). Na szczególną pochwałę zasłużyły zespoły, które wykazały duże zaangażowanie i wolę walki (kl. III A Patrycja Bachara, Paulina Rudzińska, Kinga Zając, kl. III I B Wojciech Cieśla, Tomasz Gołąb, Kamil Kot ). Zespoły klasowe również pracowały z zapałem wykonując wyznaczone zadania. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z uczelnią i jej ofertą edukacyjną.