Dni Otwarte ZST

w Zespole Szkół Technicznych

27 – 28 MARCA 2014 r.

godz. 9:00 – 13:30

Odwiedzający naszą szkołę Uczniowie będą mogli zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015, zwiedzić nasze sale dydaktyczne, salę gimnastyczną, bibliotekę, świetlicę szkolną, a także zobaczyć budynek pracowni z pełnym wyposażeniem…

Będzie także okazja do porozmawiania z uczniami i nauczycielami naszej szkoły, uzyskania informacji dotyczących zasad rekrutacji.

Zaplanowane atrakcje:

• Wystawa sprzętu laboratoryjnego na pracowni elektrycznej.
  • Wystawa prac uczniów klas 1 – proste, praktyczne układy elektroniczne.
  • Wystawa sprzętu pomiarowego wykorzystywanego do kursów SEP.
  • Prezentacja multimedialna środków dydaktycznych wykorzystywanych w zawodzie Technik Mechanik.
  • Turniej Counter – Strike. Gimnazjaliści kontra ZST.
  • Warsztaty – ciemnia fotograficzna.
  • Jeśli potrzebujesz zdjęcia do legitymacji, chcesz nową fotkę na fejsa lub masz ochotę na pamiątkowe zdjęcie ze swoją klasą zapraszamy do profesjonalnie wyposażonego studia fotograficznego.
  • Pokaz praktyczny zadań egzaminacyjnych w nowej sali egzaminacyjnej dla technika elektryka – sterowanie silników 3 – fazowych, 1 – fazowych.
  • Prezentacja ciekawych doświadczeń chemicznych.
  • Montaż podzespołów komputera.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Otwartych Szkoły!

Gwarantujemy dobrą zabawę!