ZST

XXXVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY ELEKTRYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ

InformacjeW dniach 27-29 MARCA  2014 roku odbędzie się XXXVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY ELEKTRYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Naszą szkołę będą reprezentować uczniowie w następujących kategoriach tematycznych:..

  • elektronicznej: Szymon Judasz z kl. IV TSK, Artur Zaniewski z kl. III TESK,
  • elektrycznej:  Dominik Podosek z kl. IV TEAP, Marek Nowak z kl. IV TEAP,
  • elektroniki medycznej: Mirosław Wiejacki z kl. IV TSK, Michał Łyszczarz z kl. IV TEAP.

Do tegorocznej edycji Olimpiady zgłosiło się 66 szkół z terytorium Polski oraz placówki zagraniczne, które będą rywalizować w pięciu grupach tematycznych: elektronicznej, elektroniki medycznej, elektrycznej, mechatronicznej, teleinformatycznej. Życzymy naszej reprezentacji sukcesu zawodowego i zdobycia najwyższych laurów i zaszczytu zdobycia TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY. Opiekun Robert Hosaja.