ZST

DNI TECHNIKI 2012


SONY DAY zakończył w piątek Dni Techniki, które odbyły się w Auli Naszej Szkoły.
Był to dzień poświęcony na prezentacje nowoczesnego sprzętu SONY.
Młodzież szkolna oraz zaproszeni gimnazjaliści uczestniczyli w pokazach „live”, prowadzonych przez przedstawicieli SONY Centre w Tarnowie…
 

Panowie – Dominik Ciochoń oraz Marcin Barszcz w sposób perfekcyjny i z poczuciem humoru poprowadzili młodzież, zgromadzoną w Auli szkolnej, przez „gąszcz technologiczny” sprzętu Audio Video. Na naszą imprezę przybył specjalnie pan Tomasz Słupek, przedstawiciel SONY Xperia, aby zademonstrować nowe modele smartfonów SONY.
Ostatnim punktem SONY DAY były prezentacje konsoli do gier. Przeprowadzone na nich gry i zabawy dostarczyły zgromadzonym wiele radości. Śmiechu nie było końca, a nasi główni prezenterzy wystąpili w strojach niczym z filmu „Faceci w czerni”. Relacja z Dni Techniki wkrótce.
Prezentowany sprzęt to:
Telewizory:
KDL-55HX750
KDL-60NX720
Kamery:
HDR-TD20 (3D)
HDR-PJ260
Aparaty:
SLT-A77
DSC-HX100
Tablety:
SGPT112PL (SONY TABLET „S”)
SGPT211PL (SONY TABLET „P”)
Laptopy:
VPCF21Z1E (3D)
VPCEA4S1E
Słuchawki/MP4:
NWZ-Z1050 (MP4)
MDR-XB500 (SŁUCHAWKI)
MDR-V150 (SŁUCHAWKI)
Konsole do gier:
PLAY STATION 3
PS Vita
GRY SERII „MOVE”
Telefony:
SONY XPERIA „S”
SONY XPERIA „P”
Ramka cyfrowa na zdjęcia:
DPF-WA700