ZST

Miłość zapisana w pamiętniku

W dniach od 14 do 18 maja 2012 r. na scenie tarnowskiego Pałacu Młodzieży odbył się kolejny Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Pod szczęśliwą gwiazdą”. Wśród grup teatralnych szkół ponadgimnazjalnych wystąpiła po raz pierwszy grupa teatralna szkół IV LO i ZST w Tarnowie pod nazwą „Zakochani w Tarnowie”…

Grupa zaprezentowała swoją premierową sztukę zatytułowaną „Miłość zapisana w pamiętniku”, opowiadającą o nieznanej miłosnej historii Marii Gąsowskiej do Kazimierza Twardowskiego, przyszłego najwybitniejszego polskiego filozofa.
W piątek 18 maja jury konkursy ogłosiło laureatów tegorocznego festiwalu. Wśród nich znalazła się grupa teatralna „Zakochani w Tarnowie”, która zdobyła w swojej kategorii jedyną przyznaną nagrodę – Srebrną Maskę.
Gratulujemy sukcesu młodym aktorom oraz pani reżyser Agnieszce Bigos i zachęcamy do dalszego wysiłku w rozwijaniu aktorskich umiejętności, a przede wszystkim do ponownego wystawienia sztuki „Miłość zapisana w pamiętniku” dla mieszkańców Tarnowa!