ZST

Drużyna ZST w zawodach programowania ROBOTA

Drużyna Naszej Szkoły z klasy IV TESK, wych. Paulina Brożek, w składzie  Chmielewski Maciej, Kubis Dominik wystartuje w zawodach organizowanych w ramach Projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce w branży mechaniczno-mechatronicznej  w konkurencji programowania robotów. Tematem konkursu będzie napisanie programu p.n. „Magazynowanie”. Robot, który będzie programowany to SCORBOT-ER 4u, natomiast program do programowania robotów to ROBOCELL oraz Cell setup symulacja programowania…

Maksymalny czas trwania zadania to  4 godziny zegarowe. W tym czasie każda drużyna będzie miała czas na zaznajomienie się ze sprzętem oraz na sprawdzenie działania programu na robocie w trakcie trwania konkurencji. Po upływie tego czasu każda drużyna zaprezentuje napisany przez siebie program, natomiast w trakcie prezentacji nastąpi również ocena jury konkursowego.
Konkurs rozpocznie się o godzinie 9:00 dnia 5 listopada br. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Krakowie przy ul. Krupniczej 42 a.
Życzmy im powodzenia. Konkurs zapowiada się ciekawie zwłaszcza na linii Tarnów – Kraków.
POWODZENIA mało kolizji  w napisanym programie sterującym robotem.
Opiekun drużyny Janusz Chmielewski.
Więcej informacji na stronie:  http://www.zawodowamalopolska.pl/Mlodziez/Strony/konkursy.aspx