ZST

4 kwietnia 2014 r.

dsc02356W piątek 04 kwietnia Pan Dyrektor wraz z Panem Wicedyrektorem od rana towarzyszyli nam a czasie praktyk zawodowych. Zwiedzili firmy, w których pracujemy, rozmawiali z dyrektorami firm oraz opiekującymi się nami pracownikami i przede wszystkim przyglądali się naszej pracy. Tego dnia elektronicy pracowali następująco:

  • stanowisko nr 1 – zmiana stanowiska na linię produkcyjną, podczas której wykonywano czujniki służące do pomiaru odległości,
  • stanowisko nr 2 – montaż rozgałęźników sygnału i składanie pudełek kartonowych,
  • stanowisko nr 3 – rozlutowywanie kabli od wtyków w celu ponownego użycia…


Obydwie grupy elektryków pracowały w budynkach uniwersytetu, gdzie jedna z nich montowała podstawki pod czujniki dymu, druga zaś wykonywała oświetlenie w pomieszczeniach i instalacje elektryczne.
 
Popołudnie spędziliśmy na długim, wspólnym spacerze po Veszprem, poczyniliśmy także kolejne zakupy w dużej galerii Balaton Plaza. Po kolacji Pan Dyrektor i Wicedyrektor uważnie przeglądnęli nasze dzienniczki praktyk i pochwalili nas za bardzo skrupulatne dokumentowanie przebiegu stażu.

Tarnowscy Technicy Mobilni w Europie