Dzień Chłopaka

Zawsze miłym wydarzeniem na koniec września jest Dzień Chłopaka. Jak co roku, celebrowaliśmy ten dzień wyjątkowo. Chłopcy elegancko ubrani w koszule z zawiązanymi muchami, krawatami, przypiętymi kolorowymi szelkami zadawali szyku na korytarzach szkolnych i w salach lekcyjnych. Odświętne stroje działały magicznie na nauczycieli, którzy w tym dniu nie pytali ich oraz nie zapraszali do pisania niezapowiedzianych kartkówek. Wszystkim chłopcom koleżanki złożyły życzenia odwiedzając każdą klasę i obdarowując każdego chłopaka cukierkami. Wszystko sprawiło nam przyjemność: planowanie świętowania, oczekiwanie na ten wyjątkowy dzień oraz oczywiście przebieg dnia, który urozmaicił i ożywił szkolną codzienność.
To był ważny dzień!

Przygotowanie: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami:. P. Katarzyną Pokorny, p. Ewą Wójtowicz
Notatka: p. Ewa Wójtowicz