Ekomobilni ZST

Po długim okresie zamknięcia w domu i ograniczenia aktywności fizycznej zachęcamy młodzież i państwa do udziału w rywalizacji rowerowej Ekomobilni ZST, która będzie trwała do 11 czerwca. Uczestnicy za pomocą aplikacji Strava rejestrują przejechane na rowerze kilometry (np. droga do szkoły, wycieczka, itp.) i rywalizują między sobą.

Jak dołączyć?

1. Pobierz na komórkę aplikacje 'Strava’ i zarejestruj się.
2. Po rejestracji w aplikacji wchodzisz w opcję 'Groups’ (dolny pasek).
3. Klikasz opcję 'Clubs’ na górnym pasku, następnie 'explore clubs’, następnie 'find club’
4. Wyszukujesz (korzystając z wyszukiwarki) 'ZSTekomoblini’
5. Po znalezieniu 'ZSTekomoblini’ wchodzisz i klikasz 'join’.
6. Czekasz na zaakceptowanie przez administratora grupy (Jakub Mróz kl. 3TE – w razie problemów kontaktować się przez edziennik lub osobiście w szkole) w międzyczasie resetując aplikację.
7. Po przyjęciu do grupy wchodzisz w aplikację i na dolnym pasku klikasz 'Groups’
8. Następnie wchodzisz w opcję 'Clubs’ i klikasz na grupę 'ZSTekomobilni’
9. Wchodzisz w opcję 'Cyclists’, potem 'Admins’ i klikasz 'Follow’ przy nazwisku Jakub Mróz.
10. Czekasz na zaproszenie od 'Jakub Mróz’, które znajduje się w powiadomieniach (dzwonku) w prawym górnym rogu.
11. Zostałeś dodany do grupy i możesz już zaczynać zapisywać swoje poczynania w opcji 'Record’. Siadając na rower po wejściu w 'Record’ klikasz 'Start’ a po zakończeniu aktywności klikasz stop (pomarańczowy znak na dole strony”, następnie 'Finish’.
12. Tu możesz skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak dodaj opis, zdjęcie, samopoczucie itp. Na końcu zapisujesz całość klikając 'Save Activity’
13. By zobaczyć tabele wyników wchodzisz w 'Groups’ następnie 'Active’, klikasz w wyzwanie 'Mistrz rowerowy ZST’. Tu będziesz widział innych członków oraz ostanie aktywności członków.

Dla osób z największą liczbą przejechanych kilometrów oraz najczęściej dojeżdżających na rowerze do szkoły przewidujemy nagrody i upominki.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Szkolne Koło Ekologiczne
Organizatorzy: B.Kotaś i A.Respondek