Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021

Z przyjemnością informujemy, że Iwona Kupisz odniosła ogromny sukces w eliminacjach krajowych WorldSkills Poland 2021 – znalazła się w finałowej szóstce. W trakcie całodniowego konkursu obejmującego rozmowę po angielsku na tematy chemiczne oraz 3 niezwykle wymagających dogłębnej wiedzy teoretycznej a przede wszystkim praktycznej nasza uczennica uplasowała się na miejscu II ustępując jedynie studentowi Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Iwona otrzymała medal i nagrodę z rąk wicepremiera J. Gowina i wiceprezesa GA dr G. Kądzielawskiego. Na gali wręczenia nagród była obecna Pani dyr. Dorota Lis. Iwona otarła się o możliwość reprezentowania Polski w finale konkursu międzynarodowego w Szanghaju w 2022 roku.

Gratulujemy!

Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021 – Tarnów 28.05.2021