Zlot SKT „Wehikuł”

Dnia 2 czerwca 2021 r. odbył się Zlot Członków Władz SKT. Na Zlot zostali zaproszeni nowo zapisani członkowie Klubu, którym zostały wręczone legitymacje członkowskie PTTK, a nowi członkowie Zarządu z klas pierwszych otrzymali „służbowe” koszulki. Była to, nie licząc trzech zlotów absolwentów i wyprawy w Tatry, pierwsza impreza wyjazdowa Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł”, po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Pogoda dopisała i zaplanowana trasa została zrealizowana w pełni. Uczestnicy wędrowali ścieżkami Magurskiego Parku Narodowego i „zaliczyli”: Wodospad Magurski, Diabli Kamień, Rezerwat „Kornuty” oraz szczyty Magury Wątkowskiej. Podczas Zlotu reaktywowała się sekcja geocaching, a różnorodnych skrytek na trasie wędrówki nie brakowało. W Zlocie uczestniczyło 14 uczniów z 8 klas pod opieką prof. Tomasza Pikusy. Imprezę zorganizował prezes Zarządu Klubu Krystian Pilas z kl. 3 Ia z pomocą urlopowanego opiekuna Klubu prof. Pawła Golca.

FOTOGALERIA

www.skt.zst.tarnow.pl