ZST

Eliminacje rejonowe XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej w ZST

W dniu 11.01.2017 r w Zespole Szkół Technicznych im.Ignacego Mościckiego odbyły się eliminacje rejonowe XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej. Uczestniczyło w nich 67 uczniów  ze szkół Technicznych regionu tarnowsko-sądeckiego.

Z naszej szkoły w eliminacjach uczestniczyło 10 uczniów w grupie elektryczno-elektronicznej. Trzymany za nich kciuki i życzymy finału ogólnopolskiego.

Na otwarciu Olimpiady swoją obecnością zaszczycili nas Dyrektor Infrastruktury ds. Rozwoju „GRUPA AZOTY” Stanisław Oczkowicz, Prezes SITPChem „GRUPA AZOTY”-  V-ce Prezes Naczelnej Organizacji Technicznej w Tarnowie Zbigniew Paprocki, Dyrektor Delegatury Tarnowskiej Kuratorium Kraków Artur Puciłowski. Komisja pracowała w składzie: Barbara Pajdo, Andrzej Witkowski, Andrzej Szlanta oraz Władysław Strejczyk.


fot. Natalia Gądek 4f

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]