ZST

ELIMINACJE SZKOLNE DO XL OOWEE W KRAKOWIE I BIERUNIU -AGH

AKAPIT AGH
W dniu 19. XII. 2016 r.   o godz 11.30 odbędą się w sali 210p eliminacje szkolne do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach: Elektronika , Elektronika Medyczna ,  Elektrotechnika , Mechatronika, Informatyka i  Teleinformatyka.   Z każdej grupy tematycznej zostanie zakwalifikowanych 3 uczniów, którzy w dniu  10 . II. 2017 r.  w Krakowie na uczelni AGH będą  brali udział w 2 etapie Olimpiady odpowiadając na 50 pytań testowych. W imieniu  Szkolnej  Komisji  Konkursowej zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału  w  Eliminacjach  Szkolnych. Zapisy przyjmują nauczyciele Janusz Chmielewski, Paweł Piątek, Jacek Różycki, Marek Płachta,  Andrzej Kieć i Robert Hosaja do dnia 15 .XII .2016 r.
Więcej informacji   http://www.oowee.pl