AKAPIT AGH

ELIMINACJE SZKOLNE DO XLIII OOWEiE KRAKÓW -AGH i SZCZECIN 2020 r.

W dniu 13 . XII. 2019 r.   o godz 12.15 odbędą się w sali 210p eliminacje szkolne  do XLIII   Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach:   Elektronika,  Elektronika Medyczna , Elektrotechnika , Mechatronika i  Teleinformatyka.
Z każdej grupy tematycznej zostanie zakwalifikowanych  4 uczniów, którzy w dniu  14. II. 2020 r.  w Krakowie na uczelni AGH będą  brali udział w 2 etapie części  testowej .

W imieniu  Szkolnej  Komisji  Konkursowej zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału  w  Eliminacjach  Szkolnych. Zapisy przyjmują nauczyciele : Bogumiła Duda,   Marek Łoś , Marek Płachta,  Andrzej Kieć i Robert Hosaja lub przez e- dziennik do dnia 12.XII .2019r.
Więcej informacji  oowee.agh.edu.pl