ZST

„EUROELEKTRA” XV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej rok szkolny 2012/2013


Wielki Sukces Szymona Judasza z III TSK. Rada Naukowa Olimpiady zakwalifikowała Szymona do  zawodów centralnych (III stopnia) w grupie elektronicznej  , które  odbędą się  w dniu 15 marca 2013 roku na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Do Zawodów Centralnych zakwalifikowało się 14 uczniów z całej Polski a z  Tarnowa tylko Szymon Judasz... Zawody centralne Olimpiady polegają na rozwiązaniu kilku zadań tekstowych przygotowanych przez Radę Naukową Olimpiady. Zawody centralne trwają 120 minut. Zawody III stopnia przeprowadzane są anonimowo. Identyfikacja autorów prac następuje po dokonaniu oceny prac wszystkich zawodników. Rada Naukowa Olimpiady ustala listę finalistów i laureatów Olimpiady. Tytuł finalisty Olimpiady otrzymują uczestnicy, którzy w zawodach centralnych uzyskali co najmniej 15% maksymalnej liczby punktów. Tytuł laureata Olimpiady otrzymują uczestnicy, którzy w zawodach centralnych zajęli pierwsze, drugie lub trzecie miejsce oraz uczestnicy, którzy zostali wyróżnieni.
Życzymy  Szymonowi dalszych sukcesów na szczeblu Centralnym.
Opiekun mgr inż. Robert Hosaja