FINAŁ XX OLIMPIADY " EUROELEKTRA"

W dniach od 15 -16 marca   2018 roku uczniowie Naszej Szkoły – Jakub Kołodziej  z  III  N  i Krzysztof  Nowak z  IV  E  wraz z nauczycielem mgr  Markiem Gajdą uczestniczyli w zmaganiach III etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej  „ EUROELEKTRA” w Bydgoszczy .
Uroczyste otwarcie finału Olimpiady odbyło się na  Wydziale Telekomunikacji, Informatykii Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W Finale uczniowie  musieli   rozwiązać 5 zadań tekstowych , a wyniki zostaną ogłoszone 21 kwietnia 2018 r.

Tytuł Laureata Olimpiady otrzymuje uczestnik zawodów III stopnia, którzy dzięki uzyskanemu wynikowi zajął jedno z trzech pierwszych miejsc lub zostali wyróżniony w swojej grupie tematycznej. Tytuł Finalisty Olimpiady otrzymują uczestnicy zawodów III stopnia, którzy uzyskali co najmniej 20% możliwych do zdobycia punktów. Na zakończenie pobytu Organizator zorganizował wycieczkę z zwiedzaniem do  APATORA S.A. w Łysomicach k. Torunia.
Miłym akcentem zakończenia  II etapu  Olimpiady było zajęcie I miejsca przez Krzysztofa Nowaka w grupie elektrycznej w regionie południowo –wschodnim  Polski. Organizator Zespół Szkół Energetycznych wraz z sponsorem Podkarpacką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa ufundowali Nagrody dla uczniów i nauczycieli , którzy zajęli I miejsca w danej grupie : elektrotechnika , elektronika i teleinformatyka. Życzymy Naszym uczniom zdobycia tytułów Olimpijskich , trzymamy kciuki. Do usłyszenia 21 kwietnia 2018 r.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]