„Fit in Deutsch” – uroczystość wręczenia nagród

29 kwietnia br. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w XI edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”.

Adrian Ciochoń, uczeń klasy 3Ia, uzyskał najlepszy wynik i zajął I miejsce na poziomie językowym A2. Główną nagrodą w konkursie jest stypendium egzaminacyjne, które umożliwi Adrianowi darmowe przystąpienie do certyfikatu Instytutu Goethego w Krakowie „Fit in Deutsch 2”. Sesja egzaminacyjna odbędzie się w Tarnowie w najbliższą sobotę 18 maja.

Gratulujemy serdecznie Adrianowi i życzymy sukcesu na egzaminie!

Fotorelacja z konkursu:

http://www.tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Galerie-zdjec/Edukacja/Galeria-Edukacja-i-Nauka-2019/FIT-IN-DEUTSCH-wreczenie-nagrod-w-konkursie-jezyka-niemieckiego