ZST

Forum samorządów uczniowskich


W środę, 28 listopada przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Marcin Zając z III LOd i jego zastępca Dominik Gądek z II TM, wraz z opiekunką Katarzyną Pokorny wzięli udział w III Forum Samorządów Szkolnych szkół technicznych i zawodowych miasta Tarnowa, zorganizowanym w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie.
Po ciekawej prezentacji przedstawionej przez panią Martę Zawadzką wszyscy uczestnicy forum, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, dyskutowali na temat zagrożeń zdrowia młodzieży we współczesnej szkole. Efektem, momentami bardzo ożywionej dyskusji, było kilka pomysłów na poprawę stanu zdrowia fizycznego i psychicznego młodych ludzi. W bardzo miłej atmosferze, przy kawie i ciastku była także możliwość wymiany doświadczeń między uczniami i nauczycielami zaproszonych szkół.
Dziękujemy organizatorom za bardzo owocne spotkanie!