ZST

Fotomaraton Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego

Uczniowie naszej szkoły zdominowali fotomaraton zorganizowany przez Tarnowskie Towarzystwo Fotograficzne.  W dniach 24 – 26 maja w cyklicznych odstępach czasu uczestnicy maratonu fotograficznego otrzymywali do wykonania różne fotograficzne zadania. Jury powołane przez organizatora wyłoniło trzy najlepsze zestawy wykonane podczas trzech dni. Wyniki Fotomaratonu świadczą o wyjątkowych umiejętnościach naszych Fototechników:…

ZŁOTY MEDAL – Alicja Mach, 2 Fot, ZST

SREBRNY MEDAL – Jagoda Foszcz,  2 Fot, ZST

BRĄZOWY MEDAL – Olga Godek.  III LO Tarnów

Miejsca za poszczególne dni:

Czwartek

1. miejsce – Piotr Majka, 2 Fot, ZST

2. miejsce – Agata Szwedo2 Fot, ZST

3. miejsce – Grzegorz Król, III LO Tarnów

Piątek

1. miejsce – Kinga Stolarska, 2 Fot, ZST

2. miejsce – Klaudia Kopacz, 1 Fot, ZST

3. miejsce – Klaudia Mularz2 Fot, ZST

Sobota

1. miejsce – Przemysław Rura

2. miejsce – Żaneta Wiśniewska2 Fot, ZST

3. miejsce – Mateusz Lustofin2 Fot, ZST