ZST

FOTOmaraton TTF 2013

fotomaraton 2013Wyniki FOTOmaratonu TTF 2013

Jury konkursu w składzie: Piotr Bernacki (ZPAF, AFIAP, TTF), Dariusz Kobylański (TTF), Piotr Przygoda (TTF), Adam Ksieniewicz (TTF), Michał Stańczyk, Dawid Bała, Tomasz Sobczak (przewodniczący jury, AFIAP, TTF) przyznało łącznie 12 nagród oraz 9 wyróżnień:
Złoty medal Alicja Mach
Srebrny medal Emma Zachara
Brązowy medal Przemysław Rura…

 
 
czwartek
1. Klaudia Kopacz
2. Jagoda Foszcz
3. Olga Godek
piątek
1. Hubert Szumlański
2. Edyta Klęk
3. Karolina Kiełbasa
sobota
1. Aleksandra Legutko
2. Konrad Szuszkiewicz
3. Weronika Solska
wyróżnienia:
Natalia Drwal, Klaudia Kapusta, Jakub Kolbusz, Piotr Majka, Damian Mleczko, Klaudia Mularz, Jan Pękala, Karolina Stokłosa, Kinga Stolarska.
 
Partnerami FOTOmaratonu TTF są: wydawnictwa S-CAN, GALAKTYKA, HELION. Centrum Fotografii – Piotr Grzyb, Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, Fundacja Sztuk Wizualnych, Pałac Młodzieży w Tarnowie, Tarnowskie Centrum Kultury, Centrum Sztuki Mościce, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, Galeria Biała z Lublina. Gazeta Krakowska, Tygodnik Temi, III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie. naszemaisto.pl, kawiarnia ARKADY, kawiarnia Mała Czarna, Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Fotoklub RP, kwartalnik FOTOGRAFIA, BWA Tarnów.