tarnowska marka talentu

Tarnowska Marka Talentu

W dniu 12 czerwca 2019 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie miała miejsce VI Gala Tarnowskiej Marki Talentu, której głównym organizatorem było Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca. Podczas gali złote medale i pamiątkowe dyplomy wręczono wszystkim uczniom tarnowskich szkół, którzy osiągnęli sukcesy na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym w olimpiadach lub konkursach przedmiotowych, w zawodach i turniejach sportowych lub artystycznych. Wśród nagrodzonych znalazło się aż 17 uczniów Zespołu Szkół Technicznych:

Derya Arslan
Bartosz Blacha
Adrian Cichoń
Patryk Gruszowski
Patryk Grzybek
Bartosz Kiełbasa
Tomasz Kozioł
Dawid Łazarz
Tomasz Łoboda
Oliwia Marszalska
Michał Moskal
Kacper Mrozik
Bartłomiej Podlewski
Kamil Rataj
Jakub Wnęk
Paweł Zaczkiewicz
Piotr Zaczkiewicz

Drodzy Laureaci Tarnowskiej Marki Talentu 2019! Przyjmijcie gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów od Dyrekcji Szkoły, Grona Pedagogicznego i braci uczniowskiej.