IGNASIE 2020- ZAPROSZENIE

Drodzy Czwartoklasiści!

Kochani Artyści, gwiazdy sceny ZST!

Drodzy laureaci Ignasiów!

Koniec szkoły nie tak miał wyglądać. Mieliśmy się spotkać na auli i świętować zakończenie roku, z wielkim przytupem podsumować cztery lata spędzone przez Was w ZST, wspominać wasze sukcesy, zaangażowanie w życie szkoły, występy i role, lata, podczas których współtworzyliście atmosferę szkoły i zachwycali nas talentem.

Ktoś powie: „Trudno – takie okoliczności, taka sytuacja.” Ktoś tak powie, ale nie my.

Nie spotkamy się 24 kwietnia. Z pewnością. Ale dobrych znajomych nie pozostawia się bez pożegnania. Zawsze jest czas, żeby powiedzieć do widzenia.

Jesteśmy zamknięci w domach, ale przygotowania, żeby powiedzieć wam do widzenia idą pełną parą. I żadne zamknięcie nie przeszkodzi nam w zorganizowaniu gali Ignasiów. Już wyruszyły głowy, żeby stworzyć scenariusz, już czekają dedykacje i aktorzy uczą się ról.

Warto się dla Was starać, bo byliście wspaniali.

Tak więc Ignasie się odbędą, jak każda never ending story. Już dziś zapraszamy Was, gdziekolwiek wówczas będziecie, do szkoły i wejścia po raz ostatni tryumfalnie na scenę auli. `

Niestety po raz ostatni, ale i na szczęście, bo przecież pora, by zejść z jednej sceny i zdobyć następne. I choć przy tym nas już nie będzie, zawsze będziemy Wam kibicować.

P.S. Termin Ignasiów i zaproszenie dla Was znajdziecie na stronie internetowej szkoły i na facebooku szkolnym.