Po czterech latach z łezką w oku…- ZST retrospektywnie

Drodzy Czwartoklasiści, niedługo Absolwenci!

Historia ostatnich czterech lat w Zespole Szkół Technicznych jest Waszym dziełem- współtworzyliście ją, dając wiele powodów do radości i dumy. Szkołę i jej niepowtarzalny klimat, który wspomina się po latach, tworzą ludzie!

Gdyby czas był inny, spotkalibyśmy się wszyscy jutro na uroczystej gali kończącej szkołę…

Immanuel Kant twierdził, że: „Wszelką siłę poznaje się dzięki przeszkodom, które ona pokonuje”. I my tę moc mamy, więc przypomnimy Waszą przygodę z Zespołem Szkół Technicznych w retrospektywnym cyklu fotografii.Ostatnie oficjalne godziny  w murach Szkoły to  wspomnień czas… wspomnień czar…

Pamiętacie?

Było naukowo, zawodowo, proekologicznie, charytatywnie, teatralnie, muzycznie, sportowo … i  ciekawie!