ZST

II Gala Wolontariatu

 DSC_0040Aż dziewiętnastu wolontariuszy oraz dyrektor naszej szkoły mgr inż. Krzysztof Kołaciński zostało uhonorowanych podczas II Gali Wolontariatu, która odbyła się 13-ego grudnia w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Aleksandra Legutko, Jagoda Foszcz, Alicja Mach, Edyta Klęk, Kinga Stolarska, Paulina Baca, Karolina Baran, Paulina Bogusz, Natalia Drwal, Agata Szwedo, Piotr Majka, Hubert Szumlański- wszyscy z 4FOT; Weronika Krzak z 3FOT; Natalia Liro i Justyna Bień z 3TCH; Grzegorz Szwedo z 4TEAP; Angelika Bodzenta i Mateusz Kusiak z 2A oraz Dominik Gądek z 4TM… angażowali się w liczne akcje, których celem była pomoc potrzebującym.  Ich rozliczne działania sprawiły z pewnością  wiele radości tym, do których były skierowane, ale także samym wolontariuszom. Gratulujemy!
DSC_0045DSC_0042DSC_0041DSC_0038DSC_0010