ZST

IV Mistrzostwa Sportowo-Ratownicze.

Rozegrano IV Mistrzostwa Sportowo-Ratownicze organizowane przez Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna oraz XVI LO przy współpracy z PWSZ.
Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, a organizatorzy długo trzymali w napięciu uczestników przed podaniem ostatecznej kolejności. Po podsumowaniu wyników z poszczególnych konkurencji drużyna ZST w składzie:..

  1. Konrad Klara, kl. III M,
  2. Kamil Klimczak, kl. III M,
  3. Arkadiusz Gąsior, kl. II M,
  4. Dawid Cebula, kl II M

zajęła ostatecznie III miejsce i została zaproszona na wręczenie dyplomów, które odbyło się w uroczystej oprawie przy okazji „Dnia Kadeta” XVI LO z udziałem wielu znanych osobistości Tarnowa. Polecamy fotorelację z w/w imprezy.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]