„Jak nie czytam, jak czytam”

W dniu 7 czerwca (piątek) 2019 r. pod patronatem czasopisma „Biblioteka w Szkole” po raz czwarty zostanie przeprowadzona ogólnopolska akcja pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam”. W naszej szkole akcja przybierze formę PIKNIKU CZYTELNICZEGO, który odbędzie się na terenach zielonych wokół budynku pracowni na piątej godzinie lekcyjnej.

Zapraszam wszystkie klasy wraz z wychowawcami do udziału w akcji. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie książki własnej lub wypożyczonej z biblioteki. Książkę możemy wypożyczyć wcześniej lub tuż przed rozpoczęciem czytania na specjalnym stoisku przy wejściu do budynku pracowni. Na piknik czytelniczy nie zabieramy ze sobą podręczników. Zabieramy natomiast oprócz książek koce, karimaty oraz smaczne przekąski.

Ze względów organizacyjnych proszę klasy o przygotowanie swoich „wizytówek”, pozwalających się zorientować, gdzie na zielonej trawce znajduje się która klasa.

Organizatorka akcji – Lucyna Olejnik