Jesienny Rajd Górski "TRAMP-2015"

Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego PTTK „Wehikuł” zaprasza do udziału w Jesiennym Rajdzie Górskim „TRAMP-2015”, który odbędzie się w dniach 11-14 listopada 2015 r. w Górach Izerskich i Karkonoszach – najwyższym paśmie Sudetów – górach Polski i Czech.
Szczególnie zapraszamy uczniów klas pierwszych.
Więcej informacji na stronie Klubu oraz na plakatach i w ulotkach.
</ br>

W programie m.in.: –>

  • Świeradów Zdrój,
  • Stóg Izerski,
  • Szklarska Poręba,
  • Wodospad Szklarki,
  • Karpacz,
  • Śnieżka,
  • Schroniska PTTK „Samotnia”,
  • Świątynia Wang,
  • Jelenia Góra.

Od kilku lat jesienią wędrujemy po pasmach Sudetów. Były już „TRAMP-y” w Górach Stołowych (2010), Karkonoszach (2011), Rudawach Janowickich (2012), Górach Sowich (2013) i Masywie Śnieżnika (2014). W zeszłym roku główną atrakcją było zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie.
W tym roku zdobędziemy Śnieżkę – najwyższy szczyt Sudetów i Republiki Czeskiej.
To niepowtarzalna okazja aby być w tak odległych od Tarnowa górach Polski.