Kampania „Biała Wstążka”

28 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się happening w ramach Kampanii Biała Wstążka, której celem jest zachęcanie do przeciwstawiania się przemocy w rodzinie. Uczniowie klasy I N pod opieką Pani Ewy Wójtowicz i  członkowie Szkolnego Koła Charytatywnego Amicus pod opieką Pani Anny Fronc przygotowali stoisko i tablicę edukacyjną. W ramach promocji kampanii młodzież przygotowała ciasta w tonacji biało – niebieskiej, oraz pierniczki świąteczne z rożnymi sentencjami i poradami życiowymi. Uczniowie rozprowadzali ciasta, jednocześnie informując o celach kampanii. Wszystkim niżej wymienionym uczniom serdecznie dziękujemy za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie akcji.

 

Klasa 1N :

Przygotowanie i obsługa stoiska :

– Jakub Trela

– Konrad Szuba

 

Przygotowanie placków, babeczek na stoisko :

– Kacper Dzimitrowicz

– Daniel Kukułka

– Filip Mróz

 

Szkolne Koło Amicus :

– Izabela Fijoł

– Natalia Kaczor

– Dominika Kordela

– Aleksandra Serwińska