Klasa III N mistrzem !!!

Klasa III N została mistrzem ZST w halowej piłce nożnej.

W trzydniowym turnieju wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników reprezentujących klasy I – III. Wszystkie mecze, a szczególnie mecze finałowe stały na bardzo dobrym poziomie, zawodnicy prezentowali wysokie umiejętności techniczne i duże zaangażowanie, a o wynikach końcowych często decydowały szczegóły. Licznie zgromadzona publiczność głośnym dopingiem i brawami dawała wyraz zadowoleniu oglądając wiele ciekawych akcji, pięknych bramek i parad bramkarskich.

Zwycięzcą turnieju została klasa III N, która powtórzyła swój prymat z roku 2016/17 a drugie miejsce zajęli zeszłoroczni mistrzowie tj. klasa II E. Brązowymi medalami zadowolili się uczniowie klasy I E/T (duża niespodzianka turnieju), a miejsce czwarte zdobyła klasa III E. Królami strzelców turnieju zostali ex aequo Dominik Wardzała ( III N) i Krzysztof Barnaś (II E), którzy zdobyli po 9 bramek.

Puchar ufundowany przez v-ce przewodniczącego Rady Rodziców pana Pawła Wyczesanego, zostanie wręczony przez fundatora, mistrzom i ich wychowawcy, na uroczystościach  z okazji Dni Sportu Szkolnego.

Szczegóły i wyniki meczów w załączniku

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju.

 Do zobaczenia za rok!