ZST

Kolejny sukces Szymka Judasza z ZST

P1090645W dniu 12 czerwca w sali krakowskiego Muzeum Manggha, najwybitniejsi stypendyści V edycji Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych odebrali certyfikaty przyznawane przez marszałka Małopolski Marka Sowę. Spośród 530 tegorocznych laureatów programu certyfikat otrzymało 37 uczniów. To ci, którzy mają najlepsze wyniki w konkursach, olimpiadach i turniejach wojewódzkich i centralnych.

Tarnów reprezentowało trzech uczniów z Gimnazjum Nr 6, III Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Technicznych.

Jedynym reprezentantem uczniów tarnowskich szkół technicznych był Szymon Judasz…

– uczeń klasy III kierunku technik elektronik Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego. To kolejne wyróżnienie, którym uhonorowano sukcesy naukowe Szymka. Niezwykła pracowitość i talent, przy wsparciu pracujących z nim nauczycieli ZST owocuje kolejnymi osiągnięciami przynoszącymi chlubę Szkole i Tarnowowi. Zachęceni jego przykładem inni uczniowie, mamy taką nadzieję graniczącą z pewnością, niebawem dołączą do grupy tworzącej elitę elektroników naszego kraju. Ciężka praca i nauka, pasja i ambicja otwierają możliwości wspaniałej kariery. Najlepsze uczelnie Polski i całego świata czekają na takich studentów. Marzeniem Szymona jest studiowanie na słynnym bostońskim MIT – Massachusset Institute of Technology.

Realizacji sukcesów spełniających marzenia życzymy wszystkim naszym uczniom!