ZST

Zabawa w Zbylitowskiej Górze

DSCN7107W zeszły czwartek byliśmy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze. Dzięki uprzejmości Dyrekcji i Pedagogów ośrodka oraz wspólnemu wysiłkowi grupy nauczycieli i uczniów naszej szkoły zabawa udała się wyśmienicie. Przy pięknej pogodzie i doskonałej muzyce przygotowanej przez pana Grzegorza Dzierwę, naszą absolwentkę Katarzynę Jurek oraz ucznia klasy IA Mateusza Kusiaka dzieci bawiły się kilka godzin. Zabawę taneczną oraz występy muzyczne urozmaiciły liczne gry, zabawy i inscenizacje opracowane przez panią Ewę Michałek a organizowane przez uczennice klasy IA: Andżelikę Bodzentę, Paulinę Mleczko, Dominikę Sachę, Dagmarę Kumięgę, Kingę Zielińską, Joannę Chlastawę oraz Agatę Mizerę. Nie zabrakło również drobnego poczęstunku oraz konkursów z nagrodami, o które zadbały panie: Ewa Wójtowicz, Bożena Jaskólska, Anna Fronc i Katarzyna Pokorny. W Zbylitowskiej Górze pojawił się także pan Paweł Kalita z ekipą filmowców, których zadaniem było uwiecznienie całego przedsięwzięcia na taśmie filmowej. Ostatnim, bardzo sympatycznym akcentem wizyty w ośrodku było wspólne spotkanie przy grillu, które stało się okazją do wymiany wrażeń i planów na następny rok.DSCN6995DSCN6960DSCN6969DSCN6984DSCN6989DSCN6996DSCN7011DSCN7039DSCN7078DSCN7088DSCN7057