Koncert mikołajkowy

Tegoroczny koncert mikołajkowy już za nami! Imprezę uświetniło przybycie wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja, w którego wcielił się Dominik Gądek (II TM). Patron koncertu zgodził się go poprowadzić, a towarzyszyła mu urocza Śnieżynka Gosia Lupa (II LOd).
Koncert rozpoczął występ zaprzyjaźnionego zespołu „Overload”. Pierwsze rockowe brzmienia publiczność przywitała spontanicznie i głośno. Potem sceną zawładnął zespół „Moonshine Blues”, który tworzą: Kamil Kackowski (II TSK), Maciek Zaczyk (II TSK), Krystian Kobos (II TSK), Mirek Wiejacki (II TSK) oraz Kamil Liro, a Dawid Olszewski (II LOd) wystąpił także jako wokalista grupy.
Drugą część koncertu uświetnił występ Ani Baran z klasy II LOd oraz zespołu „Tearing Snout”, który zaprezentował kilka ciekawych kawałków. A oto skład zespołu: Tomek Gryl (III TINa), Robert Łuczkowiec (IV TEL), Łukasz Ciurej (II TSK), Mateusz Ciężadło (IV TES), Kamil Liro.
Wielką niespodzianką dla naszej publiczności były występy taneczne. Kilka niezwykłych nowoczesnych układów zaprezentowała solistka – Paulina Koczyk (II LOe), a dziewczęta z zespołu „Shiva” popisały się pełnym ekspresji tańcem do muzyki Rihanny, Kat Deluny czy Beyonce. Trenerką grupy i autorką choreografii jest Monika Dobosz z klasy III LOi. Wielkie emocje wzbudziły również występy gości z Mościckiej Fundacji Kultury. Zespół Studio Tańca DSA działający pod kierownictwem pani Ewy Radzik przygotował układy choreograficzne w stylu hip-hop. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła młodych artystów wielkimi brawami.
Nad techniczną stroną przedsięwzięcia czuwał Maciej Turaj (III TINa). Koncert zorganizowali: prof. Grzegorz Dzierwa, kierujący działalnością szkolnych zespołów muzycznych, prof. Kinga Adamczyk oraz opiekunki  Samorządu Uczniowskiego – prof. Katarzyna Pokorny i prof.Anna Damian.