ZST

Wybory do Samorządu Uczniowskiego1 grudnia w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. O stanowisko przewodniczącego ubiegali się Mateusz Dolasiński z klasy IV TES, pełniący tę funkcję w roku poprzednim, oraz Marcin Zając, uczeń klasy dziennikarskiej (II LOd). Kandydaci zaprezentowali swój program, skupiając się na tych dziedzinach życia szkolnego, które według nich, wymagają zmian lub dają szansę rozwinięcia skrzydeł i realizacji ciekawych pomysłów. Obie koncepcje zyskały przychylność przedstawicieli klas, jednak kilka głosów przeważyło szalę zwycięstwa. Nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Marcin Zając.Trzymamy kciuki za spełnienie wyborczych obietnic i ambitnych planów! Pierwszą inicjatywą szefa Samorządu jest utworzenie zespołu zdolnych, energicznych młodych ludzi, którzy będą aktywnie działać na rzecz szkolnej społeczności. Mateusz Dolasiński deklaruje wspieranie młodszego kolegi w wypełnianiu powierzonych mu obowiązków.