ZST

Koncert mikołajkowy

IMG_04394-ego grudnia prawie połowa uczniów naszej szkoły bawiła się na koncercie mikołajkowym. Wystąpił dla nas zespół „Andrzej” w składzie: Krystian Kobos, Kamil Jackowski, Maciej Zaczyk (wszyscy z 4TSK), Jakub Sroka (2I), Bartosz Leszczyński (2A) oraz wokaliści: Klaudia Boroń (3FOT), Karol Wałaszek (2I) i Wiktoria Pysyk (1A). Jak zwykle brawurowo zaśpiewała dwa utwory: „Czerwony jak cegła” zespołu Dżem oraz „Rape me” Nirvany charyzmatyczna Ola Legutko (4FOT).
Udanie zaprezentowali się także Paweł Mleczko (3TIN), Marcin Wisz (1N), Mateusz Sumara i Adrian Pyrda (obaj z 1Ia) ze szkolnego zespołu muzycznego, który wykonał dwa utwory instrumentalne oraz akompaniował Mateuszowi Kusiakowi (2A) w piosence zespołu Ira „Ona jest ze snu”. Mateusz śpiewał jeszcze trzykrotnie i jak zwykle swym występem porwał całą widownię. Oprócz wokalistów i instrumentalistów zaprezentowali się z powodzeniem beatboxerzy Arek Kujawa (2I) i Mateusz Sokół (2I/E). Koncert zakończył kapitalny występ Konrada Halastry i Szymona Pikusy (1Ia) oraz studenta PWSZ w Tarnowie Piotra Słowika, którzy swoimi tańcami-łamańcami wprawili całą widownię w zachwyt. Dziękujemy wszystkim artystom, dźwiękowcom i organizatorom tego przedsięwzięcia!IMG_0446IMG_0451IMG_0459IMG_0466IMG_0472IMG_0475IMG_0482IMG_0483IMG_0448