Koncert muzyczny „Powitanie jesieni” w ZST 2022

29-września Samorząd Uczniowski zorganizował koncert muzyczny „Powitanie jesieni”. Tę piękną porę roku przywitała duża część społeczności uczniowskiej, w tym wszystkie klasy pierwsze. Dobrą zabawę zapewnili  uczniowie i absolwenci ZST, za co należą im się wielkie słowa podziękowania.
W koncercie zagrali:
1. Inga Hebda i Michał Stawarz- gitara; Bartłomiej Maziarz- perkusja i Natalia Białek – wokal.
2. Zespół Two Directions w składzie: Magdalena Różycka- wokal; Gabriel Kantor- wokal; Daniel Brighton – gitara basowa; Jakub Bialik i Franciszek Kiełbasa- gitara oraz Karol Szlachta- perkusja.
3. Zespół Undefined: wokalistka Weronika Bonkowska; perkusista Karol Szlachta; gitarzyści Adrian Solak, Hubert Wrona, Maciej Żurek i klawiszowiec Marek Wachowiak.
4. Zespół Czarny Lotos, w którym wystąpili absolwenci naszej szkoły: wokalista Kacper Dzimitrowicz; Piotr Kozioł na klawiszach i akordeonie oraz  Daniel Kukułka na perkusji. W zespole wystąpili także: Weronika Gębala na skrzypcach; Franciszek Kiełbasa na gitarze i Jakub Młotkiewicz na gitarze basowej.
Dziękujemy także dźwiękowcom: Jakubowi Jaroszowi, Dominikowi Podrazie, Patrykowi Pałuckiemu, Jakubowi Małkowi i Marcinowi Madanowiczowi oraz fotografowi Wojciechowi Kani.
Do zobaczenia na następnym koncercie!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. K. Pokorny, p. E. Wójtowicz