ZST

KONCERT ŚWIĄTECZNY W DOMU OPIEKI SPOLECZNEJ

zst swieta
Dnia 15 kwietnia 2014 r. młodzież naszej szkoły zaprezentowała  Koncert Świąteczny  z okazji   Świąt Wielkanocnych.  Po koncercie uczestnicy spotkania złożyli życzenia świąteczne i przekazali  drobne upominki  – własnoręcznie zdobione przez   uczniów   jajka oraz kartki z życzeniami.
Kolejne  spotkanie integracyjne pozwoliło nam wszystkim lepiej przygotować się do świąt oraz   głębiej i radośniej je przeżyć. Cieszymy się, że udało się je zrealizować – cała przyjemność po naszej stronie!!!… Szczególne podziękowania dla uczestników spotkania, uczennic klasy II TACH:  Angeliki Bodzenty, Magdaleny Cichy, Agaty Mizery, Dominiki Sachy, Kingi Zielińskiej i uczennic klasy IF: Marzeny Bogusz, Kingi Malinowskiej, Sandry Marciniec; zespołu muzycznego  w składzie:  soliści – Mateusz Kusiak   (kl. II TACH) i Kinga Zając ( kl. I A ) oraz Adrian Pyrda (kl. I Ia) Mateusz Sumara (kl. I Ia), Paweł Mleczko (kl. III TIN), Mateusz Skolasiński (kl. III TIN) a także dla wszystkich osób, które wsparły naszą akcję –
 
p. Agnieszki Respondek, p. Ani Żurowskiej, p. Bożeny Jaskólskiej, uczniów, którzy pomagali przy przygotowywaniu upominków.
 
Organizatorzy: Dorota Bartoń, Anna Fronc, Ewa Michałek.