ZST

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS III

foto53W dniu 23.03.2016, w ramach Szkolnych Dni Kultury odbył się KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS III. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas: 3 A, 3iB, 3 N i 3 E.

Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu leksykalno – gramatycznego, za który można było otrzymać maksymalnie 100 punktów. Konkurs zwyciężyła uczennica klasy 3 A, Agnieszka Wydziałkiewicz zdobywając 89 punktów. Drugie miejsce zajął uczeń z klasy 3 Ib, Rafał Zakielarz uzyskując 78 punktów. Trzecie miejsce zdobył Kamil Sokołowski, uczeń klasy 3A osiągając punktów 58,5.

Laureatom serdecznie gratuluję. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz wydawnictwo Oxford University Press zostaną wręczone na auli w dniu 02.03.2016 r

                                                                                                                                                                                                                                                        Organizator: p.Bożena Jaskólska