ZST

Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych

pobraneDnia 25.02.2016r na 1 godzinie lekcyjnej, w sali nr 212 odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych. W konkursie wzięło udział 18 uczniów reprezentujących klasy   1A, 1Ib, 1M, 1N oraz 1T. Niestety, wśród uczestników konkursu zabrakło przedstawicieli z klasy 1E oraz 1Ia. W ciągu 45 minut uczniowie rozwiązywali test słownikowo-gramatyczny składający się z ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności, rozwiązywali rebusy oraz wykonywali ćwiczenie typu czytanie ze zrozumieniem. Maksymalnie można było uzyskać 70 punktów.

I miejsce –   Filip Kot  klasa 1M

II miejsce –  Sebastian Solak klasa 1A

III miejsce – Kamil Rataj  klasa 1N

Laureatom serdecznie gratuluję!

Wyniki pozostałych uczestników konkursu zostały przekazane nauczycielom języka angielskiego.

Organizator konkursu: p. Ewa Wójtowicz