ZST

Konkurs na budki dla ptaków!

Szkolne Koło EKO zachęca uczniów ZST do udziału w drugiej edycji konkursu pt. Zaprośmy ptaki do Tarnowa.
Przedmiotem konkursu jest  zaprojektowanie i wykonanie budki lęgowej dla ptaków, która następnie zostanie zamontowana na terenie sąsiadującym ze szkołą lub innym, wybranym przez uczestnika konkursu. Jak taką budkę prawidłowo wykonać dowiecie się szukając informacji w Internecie oraz czytając regulaminkonkursu z ubiegłego roku,  dostępny tutaj: http://edunet.tarnow.pl/pl/ekol/ekol/zpdt1?pscope=2. Aktualny regulamin zamieścimy na stronie ZST gdy tylko zostanie opublikowany na stronie Urzędu Miasta.
Zgłoszenia do konkursu przyjmują i pomocą służą koordynatorki akcji na terenie szkoły:pani  Beata Kotaś i Anna Fronc – pedagog szkolny. Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Tarnowa przy współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych.
Ostateczny termin wykonania i powieszenia budki lęgowej to 28 lutego 2017 r. Równocześnie uczestnicy składają u koordynatorów  sprawozdanie z realizacji zadania, w którym należy uwzględnić dane osobowe uczestników, projekt wykonania budki, krótki opisu realizacji zadania oraz zdjęcia dokumentujące pracę przy budowie oraz wieszaniu budki. 
Serdecznie zapraszamy do udziału!