Konkurs na najładniejszy stroik świąteczny

17 grudnia 2019 r. oceniono stroiki, które wykonano na konkurs. Ocenie poddano 23 stroiki. Pośród nich znalazły się – tradycyjna szopka z wyrzeźbionymi w drewnie figurkami Świętej Rodziny, choinki wykonane z różnych materiałów, oryginalnie przystrojone, wieńce do zawieszenia na drzwiach i tradycyjne stroiki z pachnącej jedliny, świerka, przystrojone kolorowymi bombkami. Jury pod przewodnictwem opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Pani Katarzyny Pokorny postanowiło przyznać:

I miejsce stroikowi klasy III T/A

II miejsce stroikowi klasy IV T

III miejsce stroikowi klasy II F

Duże uznanie w oczach członków komisji konkursowej znalazły także prace klasy II IA, II IB, II N, I TA i III M.

Wymienione tutaj stroiki zostaną wystawione na licytację, która odbędzie się w auli szkolnej, w najbliższy piątek, a fundusze za nie uzyskane zostaną przekazane na cel charytatywny.