Konkurs na „Najlepszą muffinkę z motywem matematycznym” rozstrzygnięty!

14.03.2024 w ramach szkolnych obchodów „Dnia Liczby Pi” odbył się konkurs na najlepszą słodką muffinkę z motywem matematycznym.

W rywalizacji wzięło udział 23 uczniów piekąc genialne babeczki. Jury w składzie: p. dyr. Dorota Lis, p. Daria Szydłowska oraz Błażej Bogacz jako przedstawiciel społeczności uczniowskiej miało bardzo trudny wybór, a oceniało prace pod kątem smaku, estetyki i motywu matematycznego.

Ostatecznie przyznano następujące nagrody:

I miejsce  – Emilia Płachta z klasy 2F

II miejsce ex aequo  – Gabriela Chłopek z klasy 1A

oraz Konrad Lechowicz z klasy 5TE

III miejsce ex aequo – Julia Witek z klasy 1F

oraz Szymon Wróbel z klasy 1T

Oraz wyróżnienia:

  • Przemek Nowicki z klasy 5TE
  • Amelia Kałuża z klasy 2PT
  • Agnieszka Boroń z klasy 5TF
  • Anna Malec z klasy 3TAT

Wręczenie nagród oraz dyplomów dla laureatów konkursu na muffinkę oraz Sudoku nastąpi 21.03.2024 o godzinie 12.15 na auli podczas Dnia Otwartego. Zapraszam wszystkich uczestników konkursu muffinkowego, gdyż wszyscy otrzymają drobny upominek.

 

Serdecznie gratuluję!

Marta Połomska – Skrabot