Podsumowanie Szkolnych Dni Kultury 2024

W dniach od 5 do 9 lutego 2024 roku w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach odbywały się Szkolne Dni Kultury. Przez ten czas młodzież naszej szkoły brała udział w różnych imprezach artystycznych, zawodach sportowych oraz konkursach zdobywając wiele cennych nagród. W czwartek 13 marca 2024 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych odbyło się podsumowanie Szkolnych Dni Kultury oraz wręczenie nagród zwycięzcom konkursów. Nagrody wręczył oraz podsumował Szkolne Dni Kultury 2004 Dyrektor Szkoły mgr inż. Jacek Różycki.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczniom biorącym udział w szkolnych imprezach oraz nauczycielom zaangażowanym w te działania. Nagrody ufundowała Rada Rodziców ZST, za co im serdecznie dziękujemy!

Sławomir Skowron

fot. Natalia Bućko 2f