ZST

Konkurs na Najlepszego Elektronika i Elektryka ZST oraz eliminacje do XLVI OOWEE na AGH

Informuję wszystkich uczniów zainteresowanych startem w XLVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej AGH, że zgłoszenia do I etapu olimpiady przyjmowane będą do  19 grudnia br. na e-dziennik do nauczyciela R.Hosaja w poszczególnych kategoriach: Elektronika, Elektronika Medyczna, Elektrotechnika, Mechatronika i Automatyka. Konkurs szkolny odbędzie się 21 grudnia (środa ) w sali 210p (budynek pracowni) na 7- 8 godzinie lekcyjnej.

Wszelkie informacje na temat olimpiady wraz z zestawami testów z lat ubiegłych dostępne są na stronie http://oowee.agh.edu.pl/.
Ponadto przypominam, że uczestnicy deklarują udział w jednej z pięciu grup tematycznych (Elektronika, Elektronika Medyczna, Elektryka, Mechatronika, Automatyka).
Każdy uczeń szkoły średniej ma prawo startu w dowolnej wybranej przez siebie grupie niezależnie od profilu klasy.
Uzyskanie tytułu laureata lub finalisty daje wiele korzyści takich jak zwolnienie z egzaminów zawodowych oraz przyjęcie „poza konkursem” na większość uczelni technicznych – dlatego zachęcam do udziału w eliminacjach.