Konkurs na relację z wycieczki rowerowej

Piękna pogoda, oceny w większości wystawione, czas na rower! A my mamy dla was dodatkową motywację. Ogłaszamy konkurs na relację z wycieczki rowerowej. Żeby wziąć udział, wystarczy wybrać trasę, wsiąść na rower, po drodze mieć oczy i uszy otwarte, zrobić kilka pięknych zdjęć, może nawet nakręcić film, a po powrocie wszystko dodatkowo opisać. Przygotowaną relację w formie multimedialnej należy następnie przesłać na adres organizatora.  Ostateczny termin przesłania prac to 17 czerwca 2022.

Relacja musi zawierać:

1. Imię i nazwisko uczestnika.
  2. Klasę
  3. Dane na temat trasy:

– punkt początkowy,

– punkt końcowy,

– długość w kilometrach,

– lista ciekawych miejsc / punktów odwiedzanych po drodze,

1. Materiał wizualny w formie zdjęć, ewentualnie krótkich filmów,
  2. Słowna relacja z wycieczki zawierająca informacje takie jak opis odwiedzonych przez was miejsc, wasze wrażenia z podróży, przeżyte przygody itp.

Uwaga! Długość i stopień trudności trasy nie stanowią czynnika decydującego o zwycięstwie. Równie ważna będzie wartość estetyczna i ciekawy opis.

Format:

– Relację można przygotować w programie Word lub Power Point

Data i adres wysłania pracy:

Relacje można wysyłać do dnia 17.06.22 na adres: beata.kotas@zst.tarnow.pl

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie szkolnej przed końcem roku a zwycięzca zostanie dodatkowo powiadomiony elektronicznie przez e-dziennik.

Zachęcamy do udziału!

Szkolne Koło Ekologiczne