Konkurs plastyczny EKO – ART, w ramach programu edukacyjno – ekologicznego EKOczynni fundacji PGNiG im. I. Łukasiewicza

Masz zdolności plastyczne? Temat ochrony środowiska nie jest Ci obojętny?
Chcesz wygrać 5000 złotych? Tak, PIĘĆ TYSIĘCY, to nie pomyłka!

Chcesz by Twoje pomysły dotarły do milionów odbiorców?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK weź udział w konkursie EKO-ART:

Wykonaj plakat, który w oryginalny sposób poruszy ekologiczny problem lub zaproponuje jego rozwiązanie.

Możesz go wykonać za pomocą graficznych programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi. W celu zgłoszenia do konkursu należy przesłać plik w formie JPG lub PDF, w rozmiarze nie większym niż 20 MGB. Dlatego prace wykonane metodami tradycyjnymi należy wcześniej utrwalić w formie cyfrowej (skan lub fotografia), a ich oryginały zachować do czasu zakończenia konkursu. Jury przy wyborze najlepszych prac będzie się kierować ich: kreatywnością, innowacyjnością, siłą oddziaływania na odbiorców, potencjałem eksploatacji w mediach, oryginalnością, estetyką oraz stylem wykonania pracy konkursowej.

Zwycięskie prace zostaną wypromowane w internecie oraz w przestrzeni publicznej największych polskich miast, a ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne:

I Miejsce –  5 000
II Miejsce – 3 000

III Miejsce – 2 000

Konkurs EKO – ART jest organizowany w ramach programu edukacyjno – ekologicznego EKOczynni. Przedsięwzięcie organizuje Fundacja PGNiG im. I. Łukasiewicza. Celem programu jest edukacja ekologiczna, kształtowanie postaw proekologicznych oraz wsparcie szkolnych inicjatyw związanych z ochroną środowiska.

Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 projekty.

Zgłoszenia do konkursu należy zgłaszać od  20.01.2021 r. do 20.06.2021 r.

Informacje w sprawie projektu można uzyskać na stronie.

Regulamin konkursu

Chęć zgłoszenia do konkursu proszę deklarować pisząc przez e-dziennik do pań: Beata Kotaś lub Anna Fronc.