Konkurs recytatorski poezji JEREMIEGO PRZYBORY

12 marca w Bibliotece Pedagogicznej odbył się konkurs poezji Jeremiego Przybory, w którym prezentowali interpretacje uczniowie tarnowskich szkół średnich.
Wspaniałe recytacje naszych uczennic zostały docenione przez jury konkursu i przyniosły Eli Filipek (klasa 2F) II miejsce, Agacie Szymanowskiej (klasa 5E) III miejsce i Julii Pule (klasa 1F) wyróżnienie.
Pięknie zaprezentowały się także Jagoda Kózka (klasa 3 TAT), Martyna Bogacz (klasa 2A) i Magda Wideł (klasa 5TT ).
Nasze dziewczyny z dużym zaangażowaniem pracowały wspólnie nad przygotowaniem się do konkursu, dzieliły się podczas prób pomysłami interpretacyjnymi, były pierwszymi krytycznymi odbiorczyniami występów koleżanek.
Gratulujemy wszystkim recytatorkom i ambasadorkom ZST!
Opiekunka grupy: Marta Kaczor